OKNA - kat.biz.pl


 

Dzięki większej ilości szkła i cieńszej linii celnej łatwo jest zoptymalizować naturalny dopływ światła do domu - niezależnie od tego, czy chcesz, aby salon, oranżeria, kuchnia lub inna przestrzeń mieszkalna wyglądały i były bardziej przestronne. Okna aluminiowe są dostępne w wielu stylach, w tym w skrzydle, skrzydle i uchylno-rozwiernym - wystarczy zapytać już dziś.

Dzięki rozwojowi opartemu na stawianiu naszych klientów na pierwszym miejscu, zaopiekowaliśmy się największymi w kraju firmami handlowymi, kontrahentami i instalatorami komercyjnymi.OKNA  NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI - kat.biz.plZ dumą oferujemy pełną gamę produktów z aluminium i PVC z największych marek europejskich, wszystkie wyprodukowane we własnym zakresie na naszej najwyższej, zautomatyzowanej linii produkcyjnej. Jesteśmy chronieni przez członków projektu i członków założycieli FENSA i Glass & Glazing Federation. Certyfikacja ISO9001 oraz oznaczenia Kit BS7412 i PAS24: 2016 świadczą o naszym stałym zaangażowaniu w jakość i bezpieczeństwo naszych produktów.

Nasze wszechstronne poziomy zapasów w wielu standardowych kolorach i wykończeniach pozwalają nam zmieniać zamówienia w czasach wiodących w branży. Posiadając własną flotę pojazdów dostarczanych na terenie całego kraju, zaufaj nam w zakresie usług, których nie da się pokonać.

OKNA JAKOŚĆ - kat.biz.pl

Wysokiej jakości okna aluminiowe w północnym Londynie i Essex

Aluminiowe okna skrzydłowe

Okna aluminiowe przeszły dziś skokami od swoich historycznych odpowiedników. Dawno minęły czasy przeciągów i nieestetyczny wygląd.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do naszego zakładu sprzedaży i produkcji w Watford, w którym możesz porozmawiać z naszym przyjaznym, doświadczonym personelem i zobaczyć nasz zestaw produktów dla siebie w naszym nowoczesnym salonie.

Wysokiej jakości okna uchylno-rozwierne z PVC w północnym Londynie i Essex

Niesamowicie łatwe w obsłudze i posiadające ocenę A pod względem efektywności energetycznej, okna uchylno-uchylne Dolphin zapewniają zarówno doskonałe właściwości wentylacyjne, jak i termiczne.

To okno działa z funkcją uchylno-obrotową: funkcja uchylania pozwala otworzyć górne skrzydło do wewnątrz dla lepszej wentylacji, a funkcja obracania pozwala całkowicie otworzyć okno z boku, umożliwiając otwarcie domu na zewnątrz.