OKNA PCV - kat.biz.pl


 

Niezwykle łatwa konserwacja i czyszczenie

Dzięki innowacyjnej technologii uchylania zastosowanej w tej konstrukcji okna uchylno-rozwierne można czyścić od wewnątrz. To sprawia, że ​​idealnie nadaje się do okien powyżej poziomu gruntu lub dla właścicieli domów, którzy chcą okna praktycznie bezobsługowego. Wykonane z łatwego do czyszczenia, wysokiej jakości PCV nasze okna uchylno-rozwierane doskonale nadają się zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych właściwości.

W uchylnych oknach uchylno-uchylnych zastosowano również ukryte okucia dzięki ich konstrukcji, co zapewnia dobrą wentylację podczas uchylania lub obracania. Ze względu na swoje unikalne właściwości, nasze okna uchylno-rozwierne są idealne do mieszkań lub mieszkań, ale mogą być montowane w każdym domu, który chce czerpać swoje wszechstronne korzyści.


OKNA PCV - kat.biz.plOkna energooszczędne klasy A.

Wszystkie nasze okna standardowo posiadają klasę A Windows Energy Rating (WER), która udowodniła, że ​​zmniejsza straty ciepła i tworzy cieplejsze i bardziej komfortowe środowisko życia.

Oprócz naturalnej izolacji ram z PCV, nasze okna uchylno-rozwierne są standardowo wyposażone w podwójne szyby, a opcjonalnie w potrójne szyby w celu zwiększenia izolacji termicznej i akustycznej.

Nowoczesne okna aluminiowe w Hertfordshire i Londynie

Okno aluminioweNowoczesne okna aluminiowe przeszły w ostatnich latach poważny remont, zarówno pod względem projektu, jak i wykonania. Zimno szare aluminiowe ramy z białymi oksydowanymi łatami i podstawowe podwójne szyby na szczęście już dawno minęły, a teraz zastąpiono je znacznie lepszym produktem. Dzisiaj nowoczesne okna aluminiowe są ledwo rozpoznawalne w porównaniu do ich starych, lśniących odpowiedników. Jednym z problemów ze starymi aluminiowymi ramami był zimny metal powodujący problemy z kondensacją. Jeśli na zewnątrz było zimno, ramy też były zimne. Jednak postępy technologiczne rozwiązały ten problem dzięki zastosowaniu poliamidowych systemów łamanych termicznie.

OKNA PCV CENNIK - kat.biz.pl

Wydajność termicznaAluminiowe okna skrzydłowe

Nowoczesne aluminiowe ramy okienne są wielokomorową „przegrodą termiczną”, co oznacza, że ​​wewnętrzna część ramy jest odłączana lub łamana termicznie od części zewnętrznej. Dzięki temu rama może być ciepła wewnątrz, niezależnie od temperatury na zewnątrz. Nasze podwójne szyby stosowane w procesie szklenia są energooszczędne, a uszczelnienia odporne na działanie warunków atmosferycznych uzupełniają nowoczesny makijaż okien aluminiowych.

Zalety aluminiumBiałe aluminiowe okno

Nowoczesne okno aluminiowe ma kilka zalet w stosunku do drewna i PVC , przy czym najbardziej zauważalny jest wybór gotowego koloru. Aluminium można pomalować na dowolny z 200 kolorów z palety RAL, a nawet może mieć inny kolor z każdej strony. Aluminium nie wymaga konserwacji, jest wyjątkowo wytrzymałe i bardzo lekkie. Można go również poddać recyklingowi i można go poddawać recyklingowi nieskończenie wiele razy. Nowoczesne okna aluminiowe mogą być podwójnie lub potrójne, a ponieważ aluminium jest tak mocne, ramy są bardzo wąskie. Wielopunktowe systemy zamków bezpieczeństwa są montowane standardowo i zwykle istnieje duży wybór kolorowych uchwytów pasujących do ram. Okna skrzydłowe , drzwi składane podwójnie ,Drzwi wejściowe mieszkaniowe przednie , drzwi tarasowe i Wielki bramy przesuwne i ale tylko kilka produktów, które mogą być wytwarzane z tego wszechstronny i mocny materiał.